Академия Йохай
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Дворът на академията
Къщата на Ади и Нат ^^ Icon_minitimeЧет Авг 09, 2018 8:16 pm by Соларис Дредмастър

» Тук си създайте герой
Къщата на Ади и Нат ^^ Icon_minitimeНед Май 31, 2015 10:35 am by KateTood

» Спамландия
Къщата на Ади и Нат ^^ Icon_minitimeПет Сеп 12, 2014 1:57 pm by Соларис Дредмастър

» Ривърдел - елфическия град
Къщата на Ади и Нат ^^ Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 2:13 pm by Соларис Дредмастър

» Самотната Планина
Къщата на Ади и Нат ^^ Icon_minitimeПет Апр 11, 2014 7:24 pm by Соларис Дредмастър

» Bifrost - The rainbow bridge
Къщата на Ади и Нат ^^ Icon_minitimeСря Апр 09, 2014 4:51 pm by Irridius Ar. Dreadmaster

» Empire State Building("Олимп")
Къщата на Ади и Нат ^^ Icon_minitimeСъб Апр 05, 2014 6:38 pm by Соларис Дредмастър

» Планината на боговете
Къщата на Ади и Нат ^^ Icon_minitimeСъб Апр 05, 2014 3:43 pm by Irridius Ar. Dreadmaster

» Тризъбецът на Посейдон
Къщата на Ади и Нат ^^ Icon_minitimeСъб Апр 05, 2014 12:59 pm by Irridius Ar. Dreadmaster

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Нед Юни 25, 2017 10:47 am

Къщата на Ади и Нат ^^

3 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Том Салватор Пет Ное 25, 2011 9:35 am

Къщата на Ади и Нат беше много голяма и спретната. Тук те могат да канят гости и да се забавляват.
Том Салватор
Том Салватор

Брой мнения : 799
Присъединил : 29.08.2011
Години : 29
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Джас
Гадже:
Доброта:
Къщата на Ади и Нат ^^ Left_bar_bleue100/100Къщата на Ади и Нат ^^ Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Re: Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Наташа Блейк. Нед Дек 18, 2011 4:40 pm

-Ади?Аз съм Нат... Съжалявам, че чак сега се връщам, не знам къде точно се запилях...- извиках аз, още щом отворих вратата.
Трябваха ми около тридесет секунди, за да осъзная, че в къщата няма никого. Въздъхнах и оставих малката си обшита с маниста чантичка на леглото. Бях с бяла блуза,най-обикновена, дълга до кръста, и черен клин. Косата ми бе бухнала, с най-обикновена черна диадема отгоре. Бях обула бели маратонки. Спрях,наведох се и ги събух, след което разтрих стъпалата си. Прибирах се за ден, после пак заминавах... не ме питайте къде, бях си навлякла огромен проблем, майка ми бе изчезнала, бях се замесила с някаква /с предварително извинение за думата/ кучка, а баща ми очевидно дори не си спомняше коя съм. Имаше вероятност да се върна в събота, но не бе сигурно. Ади може би се бе чудила къде съм. Въздъхнах отново. Качих се на втория етаж и влязох в банята.
След десет минути излязох по халат, с мокра коса. Отидох в стаята си и отворих гардероба, където имаше много мои дрехи. Облякох синя тениска с логото на някаква банда, черни дънки и обух удобни пантофки. С магия изсуших за миг косата си и тя бухнала и блестяща се спусна около лицето ми. Сресах я набързо и я оставих без украшения. Слязох долу, взех дистанционното и седнах на дивана. Исках да си почина,да поговоря с някого, но нямах време. Магическата ми пръчка седеш едо мен,понеже като я знам онази к. можеше и тук да дойде. Бях станала доста по-инатлива и непоколебима през тези няколко седмици. Трябваше да се прибера,понеже бях съвсем изнемощяла. Пуснах си някакво комедийно предаване и с магия си докарах чаша ябълков сок. Качих краката върху масичката и загледах предаването. Оо, а как ми се искаше да поговоря с някого!Наистина имах нужда да чуя друг,различен глас от тези,които бях слушала през последните няколко седмици.
Наташа Блейк.
Наташа Блейк.

Брой мнения : 1078
Присъединил : 17.06.2011
Местожителство : Академия Йохай.

Характеристика/Статистика
БФФ: търси се..
Гадже: Няма.
Доброта:
Къщата на Ади и Нат ^^ Left_bar_bleue60/60Къщата на Ади и Нат ^^ Empty_bar_bleue  (60/60)

http://ferryold-academy.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Re: Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Наташа Блейк. Пон Дек 19, 2011 2:53 pm

Чак сега се събудих. А беше пет часът.. Боже.. Помня че се бях съвзела към обяд, но бях толкова изморена, че не станах.Трите безсънни нощи ми се бяха отразили. Скочих от дивана и хукнах нагоре. Влязох в стаята си и набързо облякох някакви сиви джинси и бяло потниче, отгоре черна жилетка. Напъхах в чантичката си някакви дрехи/побираше ги,нали съм магьосница/ и с магия си направих косата на рибена кост. Сложих си медальона от мама, за късмет, обух удобни кецове и слязох долу.
- Олеле, сега как ще стигна до Лондон...
Щях да се придвижа с магически предмет, но го бях изпуснала. Нищо,смятах да вървя до хълма,където няма никого и да се магипортирам. Взех чантичката си, прибрах в джоба на джинсите си магическата пръчка, преметнах я през рамо и излязох. Заключих вратата, Ади би трябвало да си има ключ.
На бегом преминах двора и чак при портичката се спрях. Излязох и спокойно се огледах,но не бях сама. Някакъв мъж бе на около двадесет крачки от мен. Май не го познавах. Хванах за всеки случай пръчката си и тръгнах към него. Смятах да го подмина, понеже хълма бе точно в тази посока, където бе той.


Последната промяна е направена от Наташа Блейк. на Пон Дек 19, 2011 3:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Наташа Блейк.
Наташа Блейк.

Брой мнения : 1078
Присъединил : 17.06.2011
Местожителство : Академия Йохай.

Характеристика/Статистика
БФФ: търси се..
Гадже: Няма.
Доброта:
Къщата на Ади и Нат ^^ Left_bar_bleue60/60Къщата на Ади и Нат ^^ Empty_bar_bleue  (60/60)

http://ferryold-academy.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Re: Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Irridius Ar. Dreadmaster Пон Дек 19, 2011 3:01 pm

Стърчах на сред полето. По принцип не се мотаех без причина. Винаги имах работа. Но от скоро положението се беше променило. Да чакаш спокойно от страни, докато други се гонеха и преслдваха създания на сянката... тов си беше като да седиш в ресторант и да гледаш как келнерите разнасят блюда, а ти не можеш да поръчаш. Това ме дразнеше и ме караше да си пъхам главата в първия възможен проблем. Обикновено обаче след като бях преследва дори самия Калона, вече бях обръгнал прекалено много. Достигах вече лимита на мощтта си и нямах сили да....
И тогава го почувствах. Някой преминаваше на близо. Огледах се и видях, че след безцелнто си скитане в околностите на академията някак съм стигнал до дома на Ади. Замислих се за миг, " какво по дяволите..." когато видях и персоната, чият аура бях доловил. Едно симпатично момиче вървеше припряно към хълма. Някак си в нейната същност долових магьосник или нещо подобно. Енергията се виеше около нея като сребриста мъгла, която долавях само аз... и сигурно и Джаспър Спайдюд, брат ми, но той не се вглеждаше в такива неща.
Помахах леко за да привлека вниманието й и се опитах да се усмихна. Пълен провал във второто
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Ръководител
Ръководител

Брой мнения : 2545
Присъединил : 08.05.2011
Години : 35
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Ариана Дъмбълдор/Мери Сантяго, hrisi, ellgg, Джаспър Спайдюд
Гадже: Мерилин Сантяго
Доброта:
Къщата на Ади и Нат ^^ Left_bar_bleue100/100Къщата на Ади и Нат ^^ Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Re: Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Наташа Блейк. Пон Дек 19, 2011 3:06 pm

Можеше и да не ми махаш. Всъщност и да ми махаш и да не ми махаш, все същото. А усмивката не ти се получи.
Удивих се от самата себе си. Преди бях толкова мила и дружелюбна... Сега бях по предпазлива,подозрителна и изнервена.
Най-неочаквано спрях и му помахах,доста разсеяно. Усмихнах му се-аз поне успях!- и пак закрачих. Нямах време. Желанието ми от снощи да поговоря с някого още го имаше, но сега просто наистина нямах време. Или имах... Да си призная, не знам. Можех да изчакам още ден, можех да се върна когато поискам, но все пак... Бях се замесила в една опасна игра и нямаше измъкване. Погледнах го. Да, не го познавах. Всъщност познавах само Ади и Елена, и Деймън. През времето което отсъствах си мислех,че няма други, но естествено че имаше-просто не бях способна да мисля логично. Припряно отметнах плитката си и се наканих наистина да го подмина.
Наташа Блейк.
Наташа Блейк.

Брой мнения : 1078
Присъединил : 17.06.2011
Местожителство : Академия Йохай.

Характеристика/Статистика
БФФ: търси се..
Гадже: Няма.
Доброта:
Къщата на Ади и Нат ^^ Left_bar_bleue60/60Къщата на Ади и Нат ^^ Empty_bar_bleue  (60/60)

http://ferryold-academy.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Re: Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Irridius Ar. Dreadmaster Пон Дек 19, 2011 3:18 pm

Примигнах на асреща й и се усмихмах притеснено. Опитах се да бъда дружелюбен, макар усетът ми да показваще че това момиче не ме харесва. Дори с мъгълски дрехи пак не постигах ефект с външния вид. малко беше притеснително, особено ако си свикнал с наметалото....
Прогоних мислите си за дрехи от главата и се опитах да бъда възможно най-учтив с новото момиче...
- Здравей - започнах по възможно най-тривиалния начин, - Приятно ми е... аз съм... Дред.
Съкращение от фамилията ми, много по-лесно за употреба от реалното.
Протегнах ръка и се стараех да не вземе да побегне... трябваше да се обръсна!
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Ръководител
Ръководител

Брой мнения : 2545
Присъединил : 08.05.2011
Години : 35
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Ариана Дъмбълдор/Мери Сантяго, hrisi, ellgg, Джаспър Спайдюд
Гадже: Мерилин Сантяго
Доброта:
Къщата на Ади и Нат ^^ Left_bar_bleue100/100Къщата на Ади и Нат ^^ Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Re: Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Наташа Блейк. Пон Дек 19, 2011 3:22 pm

-... Дред. - това беше най-важното от неважните му думи.
Името му. Протегна ръка, очевидно беше притеснен.
Незнайно защо аз се засмях.
-Здрасти. Наташа.
Пуснах магическата пръчка, очевидно той не бе забелязал, че съвсем леко я държа, след което хванах ръката му и се здрависахме.
-Та...-чудех се как да започна аз.
Отказах се от това да говоря. Можех да му изнеса лекция за всичко,дори за стръгче трева от градината на съседите. Но предпочитах да не се изкарвам досадна многознайка. Загледах се някъде настрани, понеже се почувствах доста неловко.
Наташа Блейк.
Наташа Блейк.

Брой мнения : 1078
Присъединил : 17.06.2011
Местожителство : Академия Йохай.

Характеристика/Статистика
БФФ: търси се..
Гадже: Няма.
Доброта:
Къщата на Ади и Нат ^^ Left_bar_bleue60/60Къщата на Ади и Нат ^^ Empty_bar_bleue  (60/60)

http://ferryold-academy.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Re: Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Irridius Ar. Dreadmaster Пон Дек 19, 2011 3:34 pm

Личеше си от далече, че това момиче имаше високо мнение за знаничята си. Някак си ми напомняше за някого, но не можех да се сетя за кого точно. Постарах се да не я намразвам от раз. Все пак не можеш да съдиш човека по първата му реакция към теб лично.
- Вярвам, че си много надарена магьосница. - продължих с тих дрезгав глас, - Но не искам да те разочаровам. И от майстор по- майстор има.
Беше се притеснила и беше сискала пръчата си. Беше факт, който привидно бях пренебрегнал. И как иначе. Очевидно тя беше следвала учението на Ангреалите - правенето на магии, чрез помощно средство. Ако мислеше, че може да ме обезоръжи... неко опита. Моето ниво ми позволяваше да използвам магия без пръчки... макар че и аз си криех един жезъл в къщи като всеки уважаващ се маг.
- Така че извади си ръката от джоба и не ни разваляй отношенията на първа среща Wink
- Защо си толквоа напрегната? И само аз стигам Smile
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Ръководител
Ръководител

Брой мнения : 2545
Присъединил : 08.05.2011
Години : 35
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Ариана Дъмбълдор/Мери Сантяго, hrisi, ellgg, Джаспър Спайдюд
Гадже: Мерилин Сантяго
Доброта:
Къщата на Ади и Нат ^^ Left_bar_bleue100/100Къщата на Ади и Нат ^^ Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Re: Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Наташа Блейк. Пон Дек 19, 2011 3:39 pm

Намусих се.
О,моля ти се, аз може да не съм идеална магьосница, но съм прекалено...не знам. Тръснах глава и се усмихнах.
-Защо си толкова напрегната?
Този въпрос ме накара да се сепна. Оо, не исках да отговорям. Е, то е ясно, че няма да тръгна да му разправям всичко,което ме правеше съвсем различна, така че нямаше смисъл да се притеснявам.
Усмихнах се.
-Имам си причини.-изръсих аз,преди да се усетя.
Седяхме пред къщата на Ади. Супер. Често се оглеждах наоколо, и аз не знам защо. Наистина бях напрегната.
Наташа Блейк.
Наташа Блейк.

Брой мнения : 1078
Присъединил : 17.06.2011
Местожителство : Академия Йохай.

Характеристика/Статистика
БФФ: търси се..
Гадже: Няма.
Доброта:
Къщата на Ади и Нат ^^ Left_bar_bleue60/60Къщата на Ади и Нат ^^ Empty_bar_bleue  (60/60)

http://ferryold-academy.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Re: Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Irridius Ar. Dreadmaster Пон Дек 19, 2011 3:51 pm

- А на мен ми казват, че съм потаен - засмях се леко и се постарах да бъда очарователен. Ако се постараех, можех да се харесам и на инквизитор... което май бах правил в младите си години...
- Хайде спокойно, госпожице... Аз съм нещо като ментор на Йохай... на равно... добре де, мааалко по-ниско от директорката. Все пак и аз не съм за изхвърляне.
Придадох си самодоволен вид и се опитах да я разсмея. Напрежението бавно се отичаше като вода по патешкаперушина.
- Аз си казах името, госпожице... - подетнах аз, - Но товето все още не знам.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Ръководител
Ръководител

Брой мнения : 2545
Присъединил : 08.05.2011
Години : 35
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Ариана Дъмбълдор/Мери Сантяго, hrisi, ellgg, Джаспър Спайдюд
Гадже: Мерилин Сантяго
Доброта:
Къщата на Ади и Нат ^^ Left_bar_bleue100/100Къщата на Ади и Нат ^^ Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Re: Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Наташа Блейк. Пон Дек 19, 2011 3:56 pm

Най-неочаквано се разсмях. По едно време се осъзнах,прехапах устни и прекратих смеха си...
-Аз си казах името, госпожице... Но твоето все още не знам.
Обръщението "госпожица" не ми бе от любимите, но винаги ме караше да се усмихна. Изведнъж се замислих. Нали си бях казала името,когато се здрависахме? Усмихнах се.
-Аз съм...-бавно започнах аз. - Наташа.
Още една усмивка.
Подпрях се на близката оградка. Незнайно защо съвсем лека усмивка играеше на лицето ми, а аз не можех да я спра. Погледнах към Дред, след което отклоних погледа си.
Наташа Блейк.
Наташа Блейк.

Брой мнения : 1078
Присъединил : 17.06.2011
Местожителство : Академия Йохай.

Характеристика/Статистика
БФФ: търси се..
Гадже: Няма.
Доброта:
Къщата на Ади и Нат ^^ Left_bar_bleue60/60Къщата на Ади и Нат ^^ Empty_bar_bleue  (60/60)

http://ferryold-academy.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Re: Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Irridius Ar. Dreadmaster Пон Дек 19, 2011 4:01 pm

- Наташа... - замислих се аз.
Славянско? Може би руско? Или може би просто прищявка на родителите. за човек на Иридиъс, нямах право да обвинявам някого за името, дадено му от родителите му.
- Звучи приятно - промърморих несигурно. - Хубаво име... а и няма да се налага да ти викам Госпожице повече. Неще против да пробвам с нещо дребно като... не знам... Нати? Нат?
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Ръководител
Ръководител

Брой мнения : 2545
Присъединил : 08.05.2011
Години : 35
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Ариана Дъмбълдор/Мери Сантяго, hrisi, ellgg, Джаспър Спайдюд
Гадже: Мерилин Сантяго
Доброта:
Къщата на Ади и Нат ^^ Left_bar_bleue100/100Къщата на Ади и Нат ^^ Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Re: Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Наташа Блейк. Пон Дек 19, 2011 4:05 pm

-Нат. - начаса избрах аз.
Нати ме беше наричала една моя братовчедка, която доста ненавиждах, а и го бях запомнила от нея като подигравателно.
-Ъъ.. Твоето име е Дред или нещо по-дългичко?
Усмихнах се. Дред бе странно име, но бях срещала и по-странни,така че няма да се изказвам по въпроса. Аз бях на мнение, че името просто пасва на човека,които го носи. Аз не мога да си се представя с друго име освен Наташа. А пък с друга фамилиа- в никакъв случай, аз си бях от семейство Блейк и точка. Осъзнах, че седя и гледам замислено в една точка и се сепнах.
- А ти си... Едва ли обикновен човек...Нека предположа... Вампир?Върколак?Магьосник?
Не се бях срещала с много свръхестествени същества, така че не можех да ги различа веднага.
Наташа Блейк.
Наташа Блейк.

Брой мнения : 1078
Присъединил : 17.06.2011
Местожителство : Академия Йохай.

Характеристика/Статистика
БФФ: търси се..
Гадже: Няма.
Доброта:
Къщата на Ади и Нат ^^ Left_bar_bleue60/60Къщата на Ади и Нат ^^ Empty_bar_bleue  (60/60)

http://ferryold-academy.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Re: Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Irridius Ar. Dreadmaster Пон Дек 19, 2011 4:14 pm

- При мен е сложно... - потърках брадичка и започнах.
- Двамат с брат ми бяхме отвлечени от семейство древни вампири - Дредмастър. След като Джаспър изгуби контрол нат магията си, се изнесе. Аз от своя страна бях много дисциплиниран и бях предразположен към черната магия. След време започнах да разбирам все повече за това какво се е случило със семейството ни, Спайдюд. Оказа се, че страховит демон е искал да се отърве от нас двамата с брат ни и да ни направи нещо като свой слуги. Аз бях отглеждан от вампири, но бях недокоснат. вярно, в последствие момиче на име Елена Куран ме превърна във вампир, понеже се оказа, че Мерилин Сантяго, била някак си обвързана с рода Дредмастър. Според идеята, тя щяла да загуби душата си, ако последния от рода Дредмастър не умре. Оказа се,че след като двамата с Джаспър сме избили целия род от кръвопийци, аз съм последния с тази фамилия. За това се пожертвах и станах... нежив.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Ръководител
Ръководител

Брой мнения : 2545
Присъединил : 08.05.2011
Години : 35
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Ариана Дъмбълдор/Мери Сантяго, hrisi, ellgg, Джаспър Спайдюд
Гадже: Мерилин Сантяго
Доброта:
Къщата на Ади и Нат ^^ Left_bar_bleue100/100Къщата на Ади и Нат ^^ Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Re: Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Наташа Блейк. Пон Дек 19, 2011 4:29 pm

Изслушах го.
Да ви призная, нямаше какво да кажа, а аз рядко оставах без думи.
-Значи...Значи сега си мъртъв така ли?
Погледнах го. Звучеше ми интригуващо да си мъртъв и същевременно да живееш.
-Аз не разбирам много от други свръхестественици,освен магьосниците,тоест... Все тая...
Вдигнах рамене. Реших да не се впускам в обяснения.
Наташа Блейк.
Наташа Блейк.

Брой мнения : 1078
Присъединил : 17.06.2011
Местожителство : Академия Йохай.

Характеристика/Статистика
БФФ: търси се..
Гадже: Няма.
Доброта:
Къщата на Ади и Нат ^^ Left_bar_bleue60/60Къщата на Ади и Нат ^^ Empty_bar_bleue  (60/60)

http://ferryold-academy.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Re: Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Irridius Ar. Dreadmaster Пон Дек 19, 2011 4:42 pm

Усмихнах се бледо и тъжно.
- Истината е, че докато бях жив, бях не много по-жив. Винаги съм странял от другите и ме преслеваше жажда за сила и отмъщение. Исках да отмъстя за родителите си.. истинските си родители.
Засмях се леко.
- Даже брат ми твърдеше че имам проблеми с обвързването. Това е една от най-дългите и смилслени изказвания в живота си.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Ръководител
Ръководител

Брой мнения : 2545
Присъединил : 08.05.2011
Години : 35
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Ариана Дъмбълдор/Мери Сантяго, hrisi, ellgg, Джаспър Спайдюд
Гадже: Мерилин Сантяго
Доброта:
Къщата на Ади и Нат ^^ Left_bar_bleue100/100Къщата на Ади и Нат ^^ Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Re: Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Наташа Блейк. Пон Дек 19, 2011 4:47 pm

Кимнах, но и аз не знам защо точно и с какво се съгласявах.
Помълчах малко, преди да заговоря,понеже не исках да изръся нещо глупаво.
-А сега... По-лесно ли ти е? - наклоних глава. - Имам предвид... О, разбра ме.
Пак не дадох обяснение,но този път беше,защото не можех да обясня какво искам да кажа. Зачудих се. Знаех, че съм закъсняла, но просто не можех да си тръгна, защото...не знам защо. Скръстих ръце и се загледах нанякъде.
Наташа Блейк.
Наташа Блейк.

Брой мнения : 1078
Присъединил : 17.06.2011
Местожителство : Академия Йохай.

Характеристика/Статистика
БФФ: търси се..
Гадже: Няма.
Доброта:
Къщата на Ади и Нат ^^ Left_bar_bleue60/60Къщата на Ади и Нат ^^ Empty_bar_bleue  (60/60)

http://ferryold-academy.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Re: Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Irridius Ar. Dreadmaster Пон Дек 19, 2011 4:55 pm

Потпрях се до нея на оградата и забих поглед в небето над себе си. Облаците имаха причудливи форми, които ми приличаха на нищо много особено.
- Истината е, че очаквах да се чувствам празен или да стана зъл заради всичкото зло, което понесох... но истината е, че...
Наведох се леко към нея и прошепнах съзаклятнически.
- ситината е, че ми е много скучно - имам знанията, имам силата... но нямам цел, която да преследвам!
После се засмях гръмогласно!
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Ръководител
Ръководител

Брой мнения : 2545
Присъединил : 08.05.2011
Години : 35
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Ариана Дъмбълдор/Мери Сантяго, hrisi, ellgg, Джаспър Спайдюд
Гадже: Мерилин Сантяго
Доброта:
Къщата на Ади и Нат ^^ Left_bar_bleue100/100Къщата на Ади и Нат ^^ Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Re: Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Наташа Блейк. Пон Дек 19, 2011 5:01 pm

Погледнах го и наклоних глава.
-Ами създай си цел. Намери нещо или някой за когото си струва да се излагаш на опасности и да се впуснеш в приключения.
Аз поне имах цел. Всъщност, от три седмици имах. Да спася майка си и да разкарам от света тази...гаднярка,която очевидно бе решила, че няма нищо по-забавно и интересно от това, да се заяжда с мен. Намусих се, но после тръснах глава и разкарах тези мисли. Обърнах се на друга страна, не към Дред. Погледнах улицата. Трябваше вече да съм далеч от тук. Въздъхнах. Дали щеше да стане нещо,ако тръгнех утре? Едва ли,но гаднярката можеше да набере преднина... "Аз съм по-добра от нея!" помислих си ядно. Така или иначе щях да се справя с нея. Въздъхнах и скръстих отново ръце.
Наташа Блейк.
Наташа Блейк.

Брой мнения : 1078
Присъединил : 17.06.2011
Местожителство : Академия Йохай.

Характеристика/Статистика
БФФ: търси се..
Гадже: Няма.
Доброта:
Къщата на Ади и Нат ^^ Left_bar_bleue60/60Къщата на Ади и Нат ^^ Empty_bar_bleue  (60/60)

http://ferryold-academy.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Re: Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Irridius Ar. Dreadmaster Пон Дек 19, 2011 5:16 pm

- Да си създам ли? - погледнах я объркано, - Е, то не е толкова лесно, в действителност. Опитвах, но обикновено като обитам, само влошавам положението. Наи-често, се оказва, че човекът на когото помагам, се сърди, че съм се намесил или се оказва, че съм избрал погрешна посока. Щом опитам да се бия за някоя кауза, се оказва, че съм използван, или че съм избрал погрешно. Много рядко съм помагал, без да се окаже, че помагам на "лошите".
Потрих ръце и я погледнах. Не знам за какво си мислеше, но в очите й видях нещо познато. В тях гореше желание за мъст.
- Какво има? Изглеждаш така... сякаш ще убиваш.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Ръководител
Ръководител

Брой мнения : 2545
Присъединил : 08.05.2011
Години : 35
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Ариана Дъмбълдор/Мери Сантяго, hrisi, ellgg, Джаспър Спайдюд
Гадже: Мерилин Сантяго
Доброта:
Къщата на Ади и Нат ^^ Left_bar_bleue100/100Къщата на Ади и Нат ^^ Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Re: Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Наташа Блейк. Пон Дек 19, 2011 5:37 pm

-...сякаш ще убиваш...- каза Дред.
Изненадах се. Наистина ли бях толкова вбесена на онази, че бях способна да я убия? Не! Не бих могла да убия човек, дори и да го ненавиждам и мразя от дъното на душата си.
Въздъхнах и отговорих:
-Чак пък да убивам... Не съм способна да убия човек. Аз дори не мога да мразя. При мен хората се делят на приятни и неприятни. Има много приятни,двама-трима неприятно. Но няма значение. Важното е,че определено няма да убивам.
Спуснах се надолу по оградата и седнах на отдавна засъхналия цимент,върху които бе построена.
Наташа Блейк.
Наташа Блейк.

Брой мнения : 1078
Присъединил : 17.06.2011
Местожителство : Академия Йохай.

Характеристика/Статистика
БФФ: търси се..
Гадже: Няма.
Доброта:
Къщата на Ади и Нат ^^ Left_bar_bleue60/60Къщата на Ади и Нат ^^ Empty_bar_bleue  (60/60)

http://ferryold-academy.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Re: Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Irridius Ar. Dreadmaster Пон Дек 19, 2011 5:46 pm

- Уви... ще ми се да ти повярвам. - кимнах загледан нагоре, - Но съм виждал всякакви хора да убиват. Виждал съм самият аз да върша невероятни неща, воден от гняв или омраза.
Погледнах надолу към нея.
- От друга страна, ти си достатъчно силна, за да победиш омразата в себе си. Но ми е интересно, ако ми споделиш повече за целта си. Все пак искам да знам... дали не мога да сритам някой задник. В чест на новоизграждащото ни се приятелство...
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Ръководител
Ръководител

Брой мнения : 2545
Присъединил : 08.05.2011
Години : 35
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Ариана Дъмбълдор/Мери Сантяго, hrisi, ellgg, Джаспър Спайдюд
Гадже: Мерилин Сантяго
Доброта:
Къщата на Ади и Нат ^^ Left_bar_bleue100/100Къщата на Ади и Нат ^^ Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Re: Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Наташа Блейк. Пон Дек 19, 2011 5:51 pm

Останах за миг с отворена уста,по средата да кажа нещо безсмислено,но се спрях и се засмях. Облегнах се назад и погледнах към него.
-Поласкана съм и ти благодаря за предложението... Но моята цел не е особено важна...Е, от нея зависи всичко при мен,но другите едва ли ще ги интересува. Всъщност, накратко,просто се опитвам да освободя майка си и да разкарам една куч...-усетих, че за втори път ще изрека тази дума,затова се спрях и довърших по друг начин.- една гаднярка, която смята, че няма нищо по-забавно и интересно от това да ми се качва на главата.
Намусих се и кръстосах ръце и крака.Погледнах напред,свила устни, усещах омразата в себе си към онази жена,която за три седмици ме бе превърнала в доста различна личност, а и доста бе променила живота ми. Затворих очи и пак ги отворих,отблъсквайки омразата.
Наташа Блейк.
Наташа Блейк.

Брой мнения : 1078
Присъединил : 17.06.2011
Местожителство : Академия Йохай.

Характеристика/Статистика
БФФ: търси се..
Гадже: Няма.
Доброта:
Къщата на Ади и Нат ^^ Left_bar_bleue60/60Къщата на Ади и Нат ^^ Empty_bar_bleue  (60/60)

http://ferryold-academy.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Re: Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Irridius Ar. Dreadmaster Пон Дек 19, 2011 6:02 pm

- Познато... - въздъхнах отегчено, - винаги се намира по някоя Кучка, която иска да дразни и съсипва нечии живот. Това е характерно за психиката на някои жени, след като станат вампри. това е нещо като поквара на душата. Има дори измерение във психологическо отношение. Обикновено става следното - момичето е превърнато, при това на сила във вампир, в последствие започва да си отмъщава от собствената си злобичка... Това единствено показва страх. Злото навстякъде където съм го срещал... е резултат от страх и безсилие. За това ако искаш да станеш наистина могъщ... трябва да си силен.!
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Ръководител
Ръководител

Брой мнения : 2545
Присъединил : 08.05.2011
Години : 35
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Ариана Дъмбълдор/Мери Сантяго, hrisi, ellgg, Джаспър Спайдюд
Гадже: Мерилин Сантяго
Доброта:
Къщата на Ади и Нат ^^ Left_bar_bleue100/100Къщата на Ади и Нат ^^ Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Re: Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Наташа Блейк. Пон Дек 19, 2011 6:07 pm

Въздъхнах.
-Аз съм силна...Поне предполагам...
Най-неочаквано станах на крака. Ако сега се появя при нея можех да я изненадам и да я размажа още сега, но имаше шанс и да се издъня... Но все пак щях да опитам.
Без да казвам дори чао на Дред,макар че това не беше никак дружелюбно, а аз попринцип си бях дружелюбна,хукнах по улицата, без да се замислям.Трябваше да стигна до хълма и да бъда смела.
Наташа Блейк.
Наташа Блейк.

Брой мнения : 1078
Присъединил : 17.06.2011
Местожителство : Академия Йохай.

Характеристика/Статистика
БФФ: търси се..
Гадже: Няма.
Доброта:
Къщата на Ади и Нат ^^ Left_bar_bleue60/60Къщата на Ади и Нат ^^ Empty_bar_bleue  (60/60)

http://ferryold-academy.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Къщата на Ади и Нат ^^ Empty Re: Къщата на Ади и Нат ^^

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите