Академия Йохай
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Дворът на академията
Самотната Планина - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 09, 2018 8:16 pm by Соларис Дредмастър

» Тук си създайте герой
Самотната Планина - Page 2 Icon_minitimeНед Май 31, 2015 10:35 am by KateTood

» Спамландия
Самотната Планина - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 12, 2014 1:57 pm by Соларис Дредмастър

» Ривърдел - елфическия град
Самотната Планина - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 2:13 pm by Соларис Дредмастър

» Самотната Планина
Самотната Планина - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 11, 2014 7:24 pm by Соларис Дредмастър

» Bifrost - The rainbow bridge
Самотната Планина - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 09, 2014 4:51 pm by Irridius Ar. Dreadmaster

» Empire State Building("Олимп")
Самотната Планина - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 05, 2014 6:38 pm by Соларис Дредмастър

» Планината на боговете
Самотната Планина - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 05, 2014 3:43 pm by Irridius Ar. Dreadmaster

» Тризъбецът на Посейдон
Самотната Планина - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 05, 2014 12:59 pm by Irridius Ar. Dreadmaster

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Нед Юни 25, 2017 10:47 am

Самотната Планина

2 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Самотната Планина - Page 2 Empty Самотната Планина

Писане  Соларис Дредмастър Сря Апр 09, 2014 5:47 pm

First topic message reminder :

Самотната Планина беше едно възвишение високо около 4000 метра, тупнато по средата на едно поле недрата на планината бяха богати на злато, сребро, скъпоценни камъни от всички видове и митрил. След като джуджетата от рода на Дурин откриват какви богатства предлага планината те се установяват тук и така сътворяват най-голямото и най-богато джуджешко кралство. Пред града на джуджетата хората правят града Дейл. Между двата града се води силна търговия и това прави Дейл в търговски център сред градовете на хората. Където се предлагат само най-прекрасните бижута и най-добрите играчки правени някога.
Соларис Дредмастър
Соларис Дредмастър

Брой мнения : 2361
Присъединил : 08.05.2011
Години : 26
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Iridius Ar. Dreadmaster , Ели, Хриси, Мелиса, Ариана, Деймън, Хърмаяни , Диана, Ади, Том
Гадже:
Доброта:
Самотната Планина - Page 2 Left_bar_bleue100/100Самотната Планина - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down


Самотната Планина - Page 2 Empty Re: Самотната Планина

Писане  Irridius Ar. Dreadmaster Пет Апр 11, 2014 7:02 pm

Изправих се и сериозно подхванах да се хваля:
- Аз дълго време шлифовах уменията си и ще се постарая да не отстъпя по нищо от Соларис. Но макар да е по-разумен и по-мъдър, от когато последно бяхме заедно, само аз знам как да го направлявам толкова добре, че да използва пълния си капацитет. Не отричам, че си се справил отлично в това да му наливаш ум в главата и непременно той е поумнял под твое ръководство, но аз си му оставам брат. А и има неща, който той би направил за да ме предпази, който се съмнявам да направи за когото и да било.
Стрелнах Соларис със мрачния лукав поглед, който пазех от академията за учениците, които исках да набия в земята.
- А и да не забравяме, че на моменти имаме нужда от Джаспър Спайдюд повече от колкото от Соларис Дредмастър. Въпрос на условия.
Не бях толкова убеден, колкото звучах. Исках да предпазя брат си и не бих го оставил да се скита сам, дори от това да зависеше живота ми. Дори да беше умен, дори да беше силен, и дори да беше ловък, никой няма очи на гърба, нали?
- Гандалф, ще трябва да говорим с Елронд и останалите. Това е моментът да си вдигнем чукалата, а?
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Ръководител
Ръководител

Брой мнения : 2545
Присъединил : 08.05.2011
Години : 35
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Ариана Дъмбълдор/Мери Сантяго, hrisi, ellgg, Джаспър Спайдюд
Гадже: Мерилин Сантяго
Доброта:
Самотната Планина - Page 2 Left_bar_bleue100/100Самотната Планина - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down

Самотната Планина - Page 2 Empty Re: Самотната Планина

Писане  Соларис Дредмастър Пет Апр 11, 2014 7:24 pm

Доста се зарадвах след думите на брат ми и доста се надъхах, само погледът, който ми метна, и който бях виждал толкова много пъти преди да ме изтрещи с жезъла си в главата, малко ме плашеше, но иначе имах пълно доверие на Дред, което никога нямаше да се изчерпа. Не исках отново да се връщам обратно към Джаспът Спадйюд, две години бях прекарал в опит да премахна старите си лоши навици и нямах намерение да се връщам към тях. Гандалф погледна и двама ни и после се усмихна на брат ми и се изправи.
- Да сега вече можем да тръгваме. Вече мога да бъда спокоен, че не оставям Соларис в лоши ръце.
Той потупа Дред по рамото и ми направи знак да ставам. Изправих се и тръгнахме към вратата, когато излязохме на чист въздух вън все още беше тъмно и нямаше никой по улиците. Гандалф се обърна към мен.
- Ако бях сам бих използвал кон за да се придвижа до Ривърдел, но сега след като се срещнах с вас няма смисъл да се затормозявам да яздя до там три седмици. Ти знаеш какво да правиш, Соларис.
Кимнах на стареца, все още леко завеян. Застанах между двамата и ги хванах за раменете. Изчезнахме
Соларис Дредмастър
Соларис Дредмастър

Брой мнения : 2361
Присъединил : 08.05.2011
Години : 26
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Iridius Ar. Dreadmaster , Ели, Хриси, Мелиса, Ариана, Деймън, Хърмаяни , Диана, Ади, Том
Гадже:
Доброта:
Самотната Планина - Page 2 Left_bar_bleue100/100Самотната Планина - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down

Самотната Планина - Page 2 Empty Re: Самотната Планина

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите