Академия Йохай
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Дворът на академията
Ривърдел - елфическия град - Page 3 Icon_minitimeЧет Авг 09, 2018 8:16 pm by Соларис Дредмастър

» Тук си създайте герой
Ривърдел - елфическия град - Page 3 Icon_minitimeНед Май 31, 2015 10:35 am by KateTood

» Спамландия
Ривърдел - елфическия град - Page 3 Icon_minitimeПет Сеп 12, 2014 1:57 pm by Соларис Дредмастър

» Ривърдел - елфическия град
Ривърдел - елфическия град - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 2:13 pm by Соларис Дредмастър

» Самотната Планина
Ривърдел - елфическия град - Page 3 Icon_minitimeПет Апр 11, 2014 7:24 pm by Соларис Дредмастър

» Bifrost - The rainbow bridge
Ривърдел - елфическия град - Page 3 Icon_minitimeСря Апр 09, 2014 4:51 pm by Irridius Ar. Dreadmaster

» Empire State Building("Олимп")
Ривърдел - елфическия град - Page 3 Icon_minitimeСъб Апр 05, 2014 6:38 pm by Соларис Дредмастър

» Планината на боговете
Ривърдел - елфическия град - Page 3 Icon_minitimeСъб Апр 05, 2014 3:43 pm by Irridius Ar. Dreadmaster

» Тризъбецът на Посейдон
Ривърдел - елфическия град - Page 3 Icon_minitimeСъб Апр 05, 2014 12:59 pm by Irridius Ar. Dreadmaster

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Нед Юни 25, 2017 10:47 am

Ривърдел - елфическия град

2 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Ривърдел - елфическия град - Page 3 Empty Ривърдел - елфическия град

Писане  Соларис Дредмастър Пет Апр 11, 2014 7:26 pm

First topic message reminder :

Града на елфите на Елронд. Едно от последните по рода си места на Земята.
Соларис Дредмастър
Соларис Дредмастър

Брой мнения : 2361
Присъединил : 08.05.2011
Години : 26
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Iridius Ar. Dreadmaster , Ели, Хриси, Мелиса, Ариана, Деймън, Хърмаяни , Диана, Ади, Том
Гадже:
Доброта:
Ривърдел - елфическия град - Page 3 Left_bar_bleue100/100Ривърдел - елфическия град - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down


Ривърдел - елфическия град - Page 3 Empty Re: Ривърдел - елфическия град

Писане  Irridius Ar. Dreadmaster Вто Май 06, 2014 9:11 am

За мое учудване, а сигурно и за учудване на брат ми, елфът се изчерви. Ярко, ясно и толкова притеснително, че ми идеше да се опуля като задавено пиле. Толкова бях шокиран, че аз самия се изправих на крака и забравих за магическата си мускулна треска. Преглътнах няколко пъти.
- Чудна работа. Може би е някакъв вид претоварване. Не мога да си го обясня по друг начин. Тялото на човек е пригодено за определено количество магия, която може да поддържа. Като мускул. А на мен ми шибна мускули на моите мускули като Екзибит в онова предаване по МТВ, дето Мел и Мери умираха да гледат.
Споменът за толкова много SWAG на едно място ми бръкна в здравето. Беше притеснително до посиняване. Почти колкото изчервения елф. Което пак ме върна върху Тирант и шашавлъците му. Погледна елфа с вид на ядосан учител и го питах:
- Ние сме в пределите на Ривърдел, Как може да има орки толкова близо до града, без никой да надуши каквото и да било? Нямате ли външни постове? Сигнални клади? Говорещи бухалчета? Дори аз си имам говорещо бухалче. А дори не съм елф.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Ръководител
Ръководител

Брой мнения : 2545
Присъединил : 08.05.2011
Години : 35
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Ариана Дъмбълдор/Мери Сантяго, hrisi, ellgg, Джаспър Спайдюд
Гадже: Мерилин Сантяго
Доброта:
Ривърдел - елфическия град - Page 3 Left_bar_bleue100/100Ривърдел - елфическия град - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down

Ривърдел - елфическия град - Page 3 Empty Re: Ривърдел - елфическия град

Писане  Соларис Дредмастър Вто Май 06, 2014 6:00 pm

[След прегръдката погледнах Тиранте и за мое огромно учудване той се беше изчервил като домат. Отстъпих няколко крачки назад.
- Хмм ... Да ... Стана малко неловко.
Добре че Дреа подхвана темата за слабата защита, защото ситуацията беше доста конфузна.
- Съгласен съм с брат ми ... Защитите ви са изключително слаби.
Обърнах се към Дред.
- Откъде ли знаят че сме тук? Или просто се натъкнахме на подрекпления за групата орки, който притесняват Ломидол?
Соларис Дредмастър
Соларис Дредмастър

Брой мнения : 2361
Присъединил : 08.05.2011
Години : 26
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Iridius Ar. Dreadmaster , Ели, Хриси, Мелиса, Ариана, Деймън, Хърмаяни , Диана, Ади, Том
Гадже:
Доброта:
Ривърдел - елфическия град - Page 3 Left_bar_bleue100/100Ривърдел - елфическия град - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down

Ривърдел - елфическия град - Page 3 Empty Re: Ривърдел - елфическия град

Писане  Irridius Ar. Dreadmaster Сря Май 07, 2014 2:46 pm

Разперих ръце като че падаха мълнии от небето.
- Аз от де да знам. Първо, Ломидол може да е наблизо, ама нали оръжията на елфите светели и прочие. Защо хората ни, дето са на бивак не им светеха мечовете? Ъ?
Оставаше и проблема със придвижването. Орките нямаше от къде да дойдат. Натам от където идваха нямаше нищо. Не можеш да прекараш тълпа орки от тази посока, без да се натъкнат на хора, джуджета и елфски патрули. Никой не е толкова ловък, особено навлечен в кована броня, тежаща повече от църковна камбана. Нещо беше адски сбъркано. Оркът, когото забелязахме, беше силен вещер, но дори той не може да направи някого невидим, колкото и да е способен. Просто оркските вещери нямаха такива заклинания. На тях им дай горене, сечене ръгане и цепене. Нещо като джуджета в мина, ама с брадви вместо кирки и хора вместо скали.
- Остава някой да ги е телепортирал до тук, което пък води до вероятността да боравим с маг, познаващ пренасящи заклинания... Което е доста слабо вероятно. Телепортиращото заклинание, стандартното, което аз ползвам, а не просто сурова магия, се преподава от Църквата от Архимаговете в Даларан. Никой архимаг или негов ученик, ще вземе да работи с орките. Особено като имаме предвид, че никой не познава тези места по-добре от елфите, а да се телепортираш, без да познаваш района си е направо предложение да се телепортираш с хастара навън... буквално.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Ръководител
Ръководител

Брой мнения : 2545
Присъединил : 08.05.2011
Години : 35
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Ариана Дъмбълдор/Мери Сантяго, hrisi, ellgg, Джаспър Спайдюд
Гадже: Мерилин Сантяго
Доброта:
Ривърдел - елфическия град - Page 3 Left_bar_bleue100/100Ривърдел - елфическия град - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down

Ривърдел - елфическия град - Page 3 Empty Re: Ривърдел - елфическия град

Писане  Соларис Дредмастър Съб Май 10, 2014 2:13 pm

- Съгласен съм с теб що се касае до телепортирането, но колкото до светещите оръжия ... те се правят от специфичен метал, който вече не е познат на съществата днес. Преди хилядолетия елфите са го използвали за да правят своите оръжия, но по време на великите войни се изчерпал изцяло и затова днес използват заместител, който е също толкова здрав, но няма способността да свети при приближаването на орки.
Погледнах към Тиранте и той потвърди всичко казано с едно утвърдително кимане.
- Разбира се, няколко оръжия от онези времена са оцелели, например меча на Гандалф е точно такъв. Мисля, че  Лорд Елронд също притежава меч от същия метал.
Отново хвърлих поглед на Тиранте и той отново кимна.
- Според мен, Некроманта е изпратил и телепортирал тези вонящи кучета тук.
Огледах поляната, на която се намирахме, от орките не беше останало нищо, буквално се бяха изпарили.
- Нямаме време да седим тук и да обсъждаме елфските защити, той вече знае че сме тук и след тези орки ще дойдат още, особено след като разбере, че заедно с елфите има и магьосници.
Обърнах се към двамата и ги подканих да тръгваме по пътя обратно към бивака където се криеха останалите от групата.
- Трябва да проверим какво се е случило с нашите приятели в бивака и да намерим начин да уведомим Гандалф, че нашата групичка е разкрита, след това ...
Въздъхнах тежко, налагаше да се прибегнем до алтернативен маршрут.
- ... след това ще поемем през Мраколес.
Тиранте ми хвърли плах погледа, а брат осмисляше въпроса.
- В момента гората ни предлага най-голяма сигурност, въпреки че Некроманта командва гигантските паяци, гората си остава доста безопасна тъй като нищо друго не е достатъчно болно или отчаяно да мине от там, но ако успеем да се придвижим невредими през дълбоките и мрачни дебри на гората ще стигнем по бързо до крепостта и тогава ще се разправяме с това копеле.
Соларис Дредмастър
Соларис Дредмастър

Брой мнения : 2361
Присъединил : 08.05.2011
Години : 26
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Iridius Ar. Dreadmaster , Ели, Хриси, Мелиса, Ариана, Деймън, Хърмаяни , Диана, Ади, Том
Гадже:
Доброта:
Ривърдел - елфическия град - Page 3 Left_bar_bleue100/100Ривърдел - елфическия град - Page 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down

Ривърдел - елфическия град - Page 3 Empty Re: Ривърдел - елфическия град

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите