Академия Йохай
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Дворът на академията
Тук си създайте герой Icon_minitimeЧет Авг 09, 2018 8:16 pm by Соларис Дредмастър

» Тук си създайте герой
Тук си създайте герой Icon_minitimeНед Май 31, 2015 10:35 am by KateTood

» Спамландия
Тук си създайте герой Icon_minitimeПет Сеп 12, 2014 1:57 pm by Соларис Дредмастър

» Ривърдел - елфическия град
Тук си създайте герой Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 2:13 pm by Соларис Дредмастър

» Самотната Планина
Тук си създайте герой Icon_minitimeПет Апр 11, 2014 7:24 pm by Соларис Дредмастър

» Bifrost - The rainbow bridge
Тук си създайте герой Icon_minitimeСря Апр 09, 2014 4:51 pm by Irridius Ar. Dreadmaster

» Empire State Building("Олимп")
Тук си създайте герой Icon_minitimeСъб Апр 05, 2014 6:38 pm by Соларис Дредмастър

» Планината на боговете
Тук си създайте герой Icon_minitimeСъб Апр 05, 2014 3:43 pm by Irridius Ar. Dreadmaster

» Тризъбецът на Посейдон
Тук си създайте герой Icon_minitimeСъб Апр 05, 2014 12:59 pm by Irridius Ar. Dreadmaster

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Нед Юни 25, 2017 10:47 am

Тук си създайте герой

+36
Evie Handsome
Houkai
Ади Станфорд
Xander Storm
goo5e
Rose Brown.
Блейк Джоунс
Конър Дейвис
Tony Stonem
Asq Amor
Alice Brown.
Татсуми Ога
Бет Джонсън
Джон Селватор
Кортни Дес
Никълъс Краун
Дерек Калахан
Виктория Блек
Том Салватор
Бубу Стюарт
Рохелия Джоунсън
Християна Шадоусонг
Грегъри Гранде Лупо
Toph Bay Fong
Mellanie Monroe
Диана Агрон
Хърмаяни Грейнджър
Мелиса Джоунс
Дарий Уинчестър
Наташа Блейк.
Деймън Салватр
Джули Браун
Keigo Kitagawa
Irridius Ar. Dreadmaster
Соларис Дредмастър
Мери Сантяго
40 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Тук си създайте герой Empty Тук си създайте герой

Писане  Мери Сантяго Нед Юни 12, 2011 3:29 pm

Име:
Години:
Раса:
Дарба: (Може повече от една дарба!)
Външен вид:
Характер:
История:
Допълнителна информация:
Снимка:
Мери Сантяго
Мери Сантяго

Брой мнения : 1832
Присъединил : 08.05.2011
Години : 29
Местожителство : Между миналото и бъдещето, но никога в настоящето.

Характеристика/Статистика
БФФ: hrisi, elgg, iwencetoy,Иридиъс, Джаспър, Деймън, Мелиса, Тоф, Ади, Елена, Бубу, Грег
Гадже: Iridius Ar. Dreadmaster
Доброта:
Тук си създайте герой Left_bar_bleue100/100Тук си създайте герой Empty_bar_bleue  (100/100)

https://johaj-academy.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Тук си създайте герой Empty Re: Тук си създайте герой

Писане  Соларис Дредмастър Нед Юни 12, 2011 4:09 pm

Джаспър Спайдюд


13


Магьосник, полувампир, бог


Четене на мисли, боравене със силни оръжия, може да чете мисли, да контрлолира и манипулира всички стихий на света, да се пвевръща в каквото си иска


-момче с кестенява коса и зелени очи, висок 1,80 метра, много чаровен, имам много мускули по тялото, но това не го интересува особено


- Много импулсивен и опасен, лесно се нерви, но е добро момче, което обича да се смее, не може да седи докато някой е в беда, умее да обича, но и умее да мрази много, има мания за кръв и обича да убива и да руши не може да се контролира, никога не наранява приятелите си, но ако се случи значи е силно разлютен, има всякакви дарби и е много опасен за околните, което не веднъж му е коствало приятелството с много хора


- Няма родители, има брат и осиновители , който са най-могъщите вампири в целия вампирски свят, харесва много брат и си и е готов на всичко заради него. Родителите му а убити от същите вампири, който го осиновили. като малък нямал никакъв потенциал за магьосник, за разлика от брат му, който е бил много будно и умно момче, по късно след злополука затворените в него дарби излизат на яве и става изключително опасен, не ви трябва да ви е враг

Тук си създайте герой P_85782


Последната промяна е направена от Джаспър Спайдюд на Чет Окт 13, 2011 1:26 pm; мнението е било променяно общо 5 пъти
Соларис Дредмастър
Соларис Дредмастър

Брой мнения : 2361
Присъединил : 08.05.2011
Години : 26
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Iridius Ar. Dreadmaster , Ели, Хриси, Мелиса, Ариана, Деймън, Хърмаяни , Диана, Ади, Том
Гадже:
Доброта:
Тук си създайте герой Left_bar_bleue100/100Тук си създайте герой Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down

Тук си създайте герой Empty Re: Тук си създайте герой

Писане  Irridius Ar. Dreadmaster Нед Юни 12, 2011 4:56 pm

Име: Иридиъс Артуриан Дредмастър

Години: 21 (но малко го избива на 5годишен)

Раса: трансформиран вампир

Дарба: Изразена дарба в призоваване на мъртъвци, подчертан талант в черната магия, елемантализмът и спиритуализмът; ездач на дракони по призвание.

Външен вид: Висок (1,80- 1,85), слаб (направо кльощав), блед, чернокос, виолетовоок (лявото червенее при подходящи условия).

Характер: Високомерен, арогантен, алчен, завистлив, гневлив многознайко!

История: Иридиъс Дредмастър е от мъгълски произход с рождено име Норис Спайдюд. Той и неговия брат, Джаспър (вж. Джаспър Спайдюд), са отгледани от благородното семейство Дредмастър, по призход чистокръвни вампири. Техните истински родители са били убити от демон на име Кабраксис. след като брат му бяга от дома, Норис получава името Иридиъс и фамилията на бащата, Артур Дредмастър, и е изпратен да се учи в Института за Черна магия, "Nihgtsight" в Sunken City. След злополука, онищожила училището и прилежащия към него град, Иридиъс е един от малкото оцелели, с цената на частица от душата си. След това довършва образованието си за Вещер сам, обикаляйки Египет, Скандинавието, територийте на Елада, Япония, Филипините, Британските острови и др. подобни места. Преди година се заема да преподава Вещерство и Защита срещу Черните Изкуства в Академия Йохай, под ръководството на Мелиса Джоунс. (вж. Мелиса Джоунс).

Допълнителна Информация: Иридиъс Дредмастър е единствения законен притежател на книгата Некрономикон - Книгата на Смъртта; Смята се за приятел на драконите в Драгънспайър; и единствен подържащ версията за магическата причина за изчезването на Атлантида в научните среди.

Снимка:
Тук си създайте герой Lelouch_of_the_rebellion
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Ръководител
Ръководител

Брой мнения : 2545
Присъединил : 08.05.2011
Години : 35
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Ариана Дъмбълдор/Мери Сантяго, hrisi, ellgg, Джаспър Спайдюд
Гадже: Мерилин Сантяго
Доброта:
Тук си създайте герой Left_bar_bleue100/100Тук си създайте герой Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down

Тук си създайте герой Empty Re: Тук си създайте герой

Писане  Keigo Kitagawa Нед Юни 12, 2011 6:01 pm

Елена Куран (Юки на кокоро)
Прилича на 13 годишно момиче
Чистокръвен вампир от кралското семейство (нарича се така, защото когато са се създали вампирите Куран са ги управлявали)
Използва най - силното уръжие с/у вампири, владее светкавицата, прави защитно поле и може да променя или изтрива спомени
Големи кафяви очи, кестенява коса на пластове, висока 1,59
Обича да се усмихва, приятелски настроена с почти всички, обичаща свободата
Има близначка на име Юки и по - голям брат на име Канаме. Тримата от малки са били разделени. Тя е отгледана от чичо си и леля си. Те са я пратили в девическо училище за идеални съпруги. Там тя среща смъртния си враг Сирена и любовта на живота си Итачи Учиха. 200 години по цели нощи се бие със Сирена, която убива нейния любим. След убийството му тя полудява. Убива хора като им изпива кръвта. Тогава я намира шинигамито Тоширо Хицугая. Той ѝ помага да се възстанови. След това се мести в Йохай.
Беше пазител на страница от книгата на Смъртта и 1/3 от силите ѝ е заключена в нея.

Снимка:
Тук си създайте герой Yuuki6
Keigo Kitagawa
Keigo Kitagawa

Брой мнения : 1250
Присъединил : 08.05.2011
Години : 30
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ:
Гадже: НЯМА
Доброта:
Тук си създайте герой Left_bar_bleue100/100Тук си създайте герой Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down

Тук си създайте герой Empty Re: Тук си създайте герой

Писане  Джули Браун Нед Юни 12, 2011 7:42 pm

Име: Джули Браун.
Тук си създайте герой A4d07a692981231f
Години:19
Раса: Магьосник, чистокръвна.
Дарба: Ами... да прави магии.
Външен вид/описание: Описание/Външен вид:
"Оу, света богородице?!Коя е тази жена?! Сигурно някоя знатна дама, излязла само за да се покаже. Ала да си признаем красотата и' принадлежи, има какво да покаже. О, виж тези тъмно кафяви кичури палава коса как се спускат около лицето и'... Виж големите светло кафяви очи как са подчертани от дългите леко дебели вежди и дългите мигли.Но погледът и' е високомерен...Ами усмивката?! О, каква усмивка само, подредени зъби, мънички, мънички трапчинки... Ами устните, нослето и останалите детайли на лицето?! Не ми изглежда като французойка, но определено красива, даже по-красива от останалите французойки. А фигурата и'?! Толкова елегантно се движи, слаба е, висока... Тенът на блестящата и' кожа също много и' отива...Леко кафеникав е... Оу, ами дрехите, които е облякла?! Тази рокля никоя от познатите ми жени няма да може да си позволи, със сигурност такава рокля струва много пари...С толкова много воали, от най-нежна коприна и естествено комбинирана с подходящите златни бижута. Определено има изискан стил." <~~ Извадено от дневникът на Андре Шеброл, известен за Джули още под прякора Дрей.

Характер:
Не е от най-добрите и мили хора,които може да срещнете, но не е и чудовище. Много лесно се ядосва и бързо избухва.Не е особено добра в пазенето на тайните.Може да ги пази,когато всичко е спокойно,но заплашат ли я с нож или че ще я убият веднага изпява всичко."Живей за себе си,все пак ти си човекът който ще страда,ако жертваш себе си за другите,а другите няма да чувстват твоята болка,нали? Приятели-предатели,използвачки долни, все на такива ще попаднеш." - това е нещо,като девиз за нея и тя се придържа стриктно към него.Макар че не е като ангелче, тя не одобравя подобни зверства,като кланета,убийства,измъчвания и се опитва да ги спре.Силна е,много хитра и бързо взема решения. Не лъже често,прави го само когато се наложи, за да се измъкне или пък за да спаси някого/да,понякога лъже и за това/. На моменти наистина се държи мило и топло с околните и тогава е най-добре да я срещнете. <-- но всичко това са нейни второстепенни качества. Тя е луд, буен човек,мразещ правилата. С много провинения, винаги включваща се в луди компании. Откача, прави бели, попадала е два пъти в ареста, прави магии за удоволствие, не и' пука за нищо, натиска се с всеки срещнат, не е никак търпелива.


История:
Е, тук вече няма как да вземем информацията от чужди дневници. Затова ще прибегнем към дневника на самата Джу.
"Историята ми. Не е нищо особено. Родена съм в богато семейство, с налудничави родители и досадна сестричка.
Детството ми преминаваше скучно. Почти всяка вечер нашите бяха на прием, извън града или някъде другаде и аз и сестра ми оставахме при бавачки. Нямах приятели, имах само фенове, тоест съграждани, които ми завиждат и ми се възхищават. От малка знам за магията и се радвам, че съм магьосница.
Можех, и още мога, да правя какви ли не чудесии- да местя предмети с мисълта си, щом си помисля например "Искам сандвич!" пред мен от нищото да се появява вкусен сандвич, да отмъщавам на враговете си, като ги карам да чувстват болка, без да ги докосвам...
Със сестра ми винаги сме били в не особено добри отношения, аз изобщо не я смятам за достоен противник. Издавала съм тайните и', но все пак бих я защитила, това май се подразбира.
Като тийнейджър бях много буйна. Много и това беше яко. Бях част от една банда, където правихме какви ли не щуротии, пакости. Аз бях главатаря, всички ми се възхищаваха. Чупихме прозорци, звъняхме по къщите на хората и бягахме, освобождавахме завързаните пред магазините кучета, докато собствениците им бяха вътре...И никога не ни хващаха. Аз, разбира се, правех и магии, за да се измъкнем, когато бяхме в тежко положение. После пък взехме да си организираме модни съзтезания, и разбира се, аз винаги печелех, понеже имах най-добър стил. Не, няма да скромнича, казвам ви, аз изглеждам винаги страхотно.
Станах на двадесет и реших да отида в училище за магия. Родителите ми намериха такова, но без дори да помолят да бъда приета,аз получих покана. Приех я и веднага тръгнах натам. Какво ще стане от тук нататък все още не знам... Дано отново да бъда властна."


Последната промяна е направена от Джули Браун на Чет Сеп 29, 2011 7:20 am; мнението е било променяно общо 4 пъти
Джули Браун
Джули Браун

Брой мнения : 78
Присъединил : 12.06.2011
Местожителство : Родена е в Калифорния, Сащ. В момента е в училището.

Върнете се в началото Go down

Тук си създайте герой Empty Re: Тук си създайте герой

Писане  Мери Сантяго Чет Юни 16, 2011 6:07 pm

Име:Ариана Мелсифо Дъмбълдор
Години:310; 16
Раса:вещица
Дарба: (Може повече от една дарба!)Да вижда бъдещето и миналото.
Външен вид:Висока 1.67 с пъстри очи и светло-кестенява коса.
Характер:Мила и ученолюбива, обича приятелите си й е вярна до гроб на всеки, който заслужи оважението и, не поняса подлеци и използвачи, иска човека до нея да е умен, мил и състрадателен
История:Открива дарбата си на 9 години в училище. Предвещава смърта на майката на най-добрата си приятелка, която е болна от рак. Всички се плашат от нея и родителите ли я водят на психиатър, който казва, че това е от децкото развинтено въображение. Вечерта баба й и казва, че това което вижда е истина и че е вещица и не трябва да се плаши. След това баба й издъхва в ръцетей. От този ден се зарича, че повече няма да изсползва дарбата си, но в един юнски ден усеща лоша енергия около себе си и близките. Открива, че това е един стар демон, с който дядо и бил сключил сделка преди 20 години. Сделката била да остави сина му жив(баща й), който бил претърпял катастрофа, а в замяна демона щял да вземе душата на някой член от семейството му след 20 години. Паднала се часта на майка й. Дядо й се съгласил на сделката като мислел, че ще оспее да спаси семейството си, но уви починал след 5 години. Когато дошло времето демона дошъл и започнал да преследва май ка й. Тогава Ариана решила, че ще трябва отново да се пребори със страховете си и да спре злото. Така й направила победила демона и от този момент се обучавала за деня когато може отново да й се наложи да се бие със злото. Така започва всичко! Записва се в Академията за магии и вълшебства Йохай, като в последствие е избрана за заместник директор. Водените наскоро битки са малко, но много тясно свързани с миналото.
Допълнителна информация:Вечни тайни около нея.
Снимка:Тук си създайте герой 855131N
Мери Сантяго
Мери Сантяго

Брой мнения : 1832
Присъединил : 08.05.2011
Години : 29
Местожителство : Между миналото и бъдещето, но никога в настоящето.

Характеристика/Статистика
БФФ: hrisi, elgg, iwencetoy,Иридиъс, Джаспър, Деймън, Мелиса, Тоф, Ади, Елена, Бубу, Грег
Гадже: Iridius Ar. Dreadmaster
Доброта:
Тук си създайте герой Left_bar_bleue100/100Тук си създайте герой Empty_bar_bleue  (100/100)

https://johaj-academy.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Тук си създайте герой Empty Re: Тук си създайте герой

Писане  Деймън Салватр Пет Юни 17, 2011 1:48 pm

Име: Деймън Салватор
Години: 17
Раса: Вампир
Дарба: Четене на мисли, въздействие на умовете, супер бързина. супер сила.
Външен вид: Винаги небрежно облечен, изискано само за случая, широкоплещест. С кафяви очи и черна коса.

Характер: Добър вампир който пие кръвта само на враговете си само по удобен случай. Той въздейства само на хора и то само когато го предизвикат. Не наранява никого, но при спешен сллучай (като битка или друго) показва свръх силата си.
История: Още на 9 имах семейство. След като разбрах че баща ми е вампир той ме превърна и родителите ми изчезнаха. Оттогава аз скитам из света и се опитвам да намеря приятели които да ме одобрят такъв какъвто съм. И ето че намерих тази академия и видях че вътре има такива като мен. Но все още си нямам приятели...
Допълнителна информация:
Снимка:


Тук си създайте герой Ian-somerhalder-as-damon
Деймън Салватр
Деймън Салватр

Брой мнения : 389
Присъединил : 04.06.2011
Години : 30

Характеристика/Статистика
БФФ: Хърмаяни
Гадже:
Доброта:
Тук си създайте герой Left_bar_bleue98/100Тук си създайте герой Empty_bar_bleue  (98/100)

Върнете се в началото Go down

Тук си създайте герой Empty Re: Тук си създайте герой

Писане  Наташа Блейк. Пет Юни 17, 2011 7:07 pm

--


Последната промяна е направена от Наташа Блейк. на Нед Окт 30, 2011 5:17 pm; мнението е било променяно общо 11 пъти
Наташа Блейк.
Наташа Блейк.

Брой мнения : 1078
Присъединил : 17.06.2011
Местожителство : Академия Йохай.

Характеристика/Статистика
БФФ: търси се..
Гадже: Няма.
Доброта:
Тук си създайте герой Left_bar_bleue60/60Тук си създайте герой Empty_bar_bleue  (60/60)

http://ferryold-academy.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Тук си създайте герой Empty Re: Тук си създайте герой

Писане  Дарий Уинчестър Пет Юни 17, 2011 9:12 pm

Име: Дарий Уинчестър


Години: 15


Раса: вампир


Дарба: Сетивист - зрението, слуха, обонянието, вкуса и допира му са изключително изострени; Легилимантист - човек със способността да прониква в съзнанието на някой и да изтръгва желаните спомени, чувства и мисли; Оклумантист - човек със способността да изолира чувствата и мислите си и в дадени моменти да изважда на повърхността каквото пожелае.


Външен вид: Височина 185 см. Тегло 80 кг. Кестенява коса и кестеняво-зелени очи. Той винаги носи амулет. Също така Дарий носи сребърен пръстен на десния си безименен пръст. Освен това има малка татуировка на горната лява част на торса си, тя е защитен пентаграм с лъчите на слънцето около него. Най-важното нещо за външния му вид е колата. Тя е Шелби GT500 1967.


Характер: По характер той си пада лошо момче, но само външно. Вътрешно той пази всичките си тайни, болки и винаги избягва да им дава външен израз, макар понякога и това да става. Зад хумора той крие истинките си чувства. Той е кораво момче, борави добре с всякакви оръжия, жените го обожават и носи на алкохол. Лоялен е, на него може да се разчита, дори когато го измъчват ще остане твърд и за минута няма да се раздели от страхотното си чувство за хумор.


История: От неизвестен произход. Роден в АЛ(градът на ангелите). До 7 годишна възраст живее по сиропиталища. Тогава е осиновен от Джон Уинчестър, който е ловец на демони. Следващите 7 години от живота на Дарий преминават в изучаване и ловуване на демони. Когато Дарий е на 14 години става инцидент в който Джон е убит, а Дарий е превърнат във вампир. От този ден Дарий взема колата(Шелби GT500 1967) на баща си и сам започва да убива демони. Така стига до Академия Йохай, за да научи повече за демоните.


Допълнителна информация: ами на кратко:

1. Оръжията не убиват демони. Дарий Уинчестър убива демони.
2. Ако един демон вижда Дарий Уинчестър значи всичко е наред. Ако не може значи е на секунди от смъртта.
3. Времето не чака никого. Освен Дарий Уинчестър.
4. Знакът за инвалиди на паркинга не показва, че това е място за хора с увреждания. Всъщност е предупреждение, че мястото принадлежи на Дийн Уинчестър и, че ще станете инвалиди, ако паркирате там.
5. Дарий Уинчестър продал душата си на Дявола за хубавия си външен вид и несравними способности за лов. Малко след като сделката била завършена, Дийн гръмнал Дявола в лицето и си взел душата обратно. Дяволът, който оценява иронията, не се ядосал и признал, че трябвало да се досети. Сега играят покер всяка втора сряда от месеца.
6. Дарий Уинчестър не вижда мъртви хора. Той ги прави да са мъртви.
7. Дарий Уинчестър не чете книги. Той ги зяпа, докато не получи информацията, която иска.



Специално оръжие: Еми в багажника са..


Интереси: Обича залезите, дългите разходки по плажа и палавите жени.


Снимка:Тук си създайте герой Pushyjensen
Дарий Уинчестър
Дарий Уинчестър

Брой мнения : 68
Присъединил : 16.06.2011
Години : 28
Местожителство : Някъде между ада и рая

Характеристика/Статистика
БФФ:
Гадже:
Доброта:
Тук си създайте герой Left_bar_bleue7/100Тук си създайте герой Empty_bar_bleue  (7/100)

Върнете се в началото Go down

Тук си създайте герой Empty Re: Тук си създайте герой

Писане  Мелиса Джоунс Пет Юни 17, 2011 11:23 pm

Име: Мелиса Джоунс
Години:15
Раса: Магьосник, полувампир, бог
Дарба: (Може повече от една дарба!): Четене на мисли, въздействие на умовете, контролиране на стихиите , супер бързина. супер сила, вижда бъдещето и миналото , изтрива спомени и др
Характер: арогантна , смела , безсърдечна , безчувствена , понякога се държи като кучка
История: Като малка живее сред хората и мисли , че е обикновен човек , но на 8 години научава , че е дъщеря на Зевс и че майка й е вампир , научава всичко за магическия свят . Животат й се променя когато среща злия магьосник Никалъс тя се влюбва в него и става наемен убиец. Отнема живота на хиляди хора , но когато се запознава с Ериг той се влюбва в нея и убива Никалас за да може тя да бъде с него , изпълнена с омраза и ярост Мелиса убива Ерик , разочарована от живота си до този момент тя създава Йохай като свое убежище , тя става директор на академията , надявя се , че е открие любовта в Йохай , но до този момент без успех
Допълнителна информация: Любимият й цвят е черно , обича червените рози , не обича да говори за миналато си и за семейството си
Снимка:Тук си създайте герой Selena-gomez-2011-peoples-choice-awards-0Q82oc

Тук си създайте герой Kristen-stewart-at-the-2011-mtv-movie-awards-in-universal-city-27&postid=6093482http://socialitelife.com/enlargedimage?back_to=/selena-gomez-2011-mtv-movie-awards-06-2011/" alt="" />Тук си създайте герой Kristen-stewart-at-the-2011-mtv-movie-awards-in-universal-city-26&postid=6093481Тук си създайте герой Selena-gomez-2011-photoshoot_3Тук си създайте герой Selena-Gomez-2011Тук си създайте герой Selena-Gomez-2011-3
Мелиса Джоунс
Мелиса Джоунс

Брой мнения : 1970
Присъединил : 08.05.2011
Години : 28
Местожителство : Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Наташа Блейк
Гадже:
Доброта:
Тук си създайте герой Left_bar_bleue40/100Тук си създайте герой Empty_bar_bleue  (40/100)

http://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Тук си създайте герой Empty Re: Тук си създайте герой

Писане  Хърмаяни Грейнджър Чет Юни 23, 2011 11:15 am

Име:Хърмаяни Грейнджър
Години: 12
Раса: Магьосница
Дарба: Магьосничество и защитаване срещу черни проклятия и магии.
Външен вид: Тя е момиче висока е около 1,87, червеноока, със рижава коса.
Характер: Добро момиче което в повечето случи избухва при неправилно направена магия. Не обича да се бие, но в повечето случаи се налага!
История: От малка тя е намерила способностите си. Помагала е на болни, на сираци и на бедни. Животът й не бил много вълнуващ но след като намерила академия Йохай животът й се е променил до основи.
Допълнителна информация: -
Снимка: Тук си създайте герой 24497
Хърмаяни Грейнджър
Хърмаяни Грейнджър

Брой мнения : 43
Присъединил : 23.06.2011

Характеристика/Статистика
БФФ: Деймън
Гадже:
Доброта:
Тук си създайте герой Left_bar_bleue90/100Тук си създайте герой Empty_bar_bleue  (90/100)

Върнете се в началото Go down

Тук си създайте герой Empty Re: Тук си създайте герой

Писане  Диана Агрон Нед Юли 10, 2011 10:04 am

Име: Диана Агрон
Години: 18 човешки/1000 вампирски!
Раса: Чистокръвен вампир.
Дарба: Четене на мисли, боравене с силни оръжия, въздействане, бързина и др. (Може повече от една дарба!)
Външен вид: Руса коса, кафяви очи, висока 1,74.
Характер: Не нахалства! Връща си ако й направят нещо лошо. Нкога не върши дивотии!
История: -
Допълнителна информация:
Снимка: Тук си създайте герой Diannaagron01
Тук си създайте герой Diannaagronhot
Тук си създайте герой Diannaagronvanityfair03


Диана Агрон
Диана Агрон

Брой мнения : 157
Присъединил : 10.07.2011

Характеристика/Статистика
БФФ: Джас, Мелиса, Хриси
Гадже: Джаспър Спайдюд
Доброта:
Тук си създайте герой Left_bar_bleue100/100Тук си създайте герой Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down

Тук си създайте герой Empty Re: Тук си създайте герой

Писане  Mellanie Monroe Съб Юли 23, 2011 10:30 am

Име:
Мелпомена - Мелани Андерсън Монро

Години:
19 / Много

Раса:
Муза на трагедията

Дарба:
Прогаря с поглед

Външен вид:
Първото нещо което ще забележиш у нея са красивите лешникови очи,които могат да те излъжат без да се замислят. Следващото нещо което ще привлече вниманието ти са косите й -черни,чупливи и не много дълги. След това облеклото й - винаги носи рокли,много рядко панталони. Носи високи токове,макар че е доста висока,обича както всеки друг да гледа от високо. Гримът й винаги е разнообразен.
Характер:
Болезнено мила е. Никога не се впечатлява от думите на другите,никога не прави нещо което не иска. По някой път е много хладнокръвна. Тя е много щура глава. Обича винаги да е на ръба,обожава неприятностите,а за нея живота е един голям доставчик на адреналин. Обожава приятелите си и ненавижда тези които са я предали. Нейната омраза трае завинаги. " Извинявай " за нея не върши работа ако наистина си оплескал нещата. Може да не говори на някого в продължение на години. Никога не знаеш какво точно си мисли или какво ще направи.

История:
Мелани или по позната като Мелпомена е древногръцка муза на трагедията. Дъщеря е на бога зевс Зевс и титанидата на паметта Мнемозина. Израснала е на Олим заедно с осемтте си сестри. Била нормално дете,още от малка трябвало да се справя с тежкия товар на съдбата си. Стоварвала трагедии по земята,била жестока към тези които заслужавали нейната жестокост. Често слизала сред хората маскирана като обикновен човек,за да разбера кой ма нужда от наказание и кой има нужда от възнаграждение,дадено от боговете. Разбирала се със сестрите си,докато не се влюбила в Посейдон. Посейдон споделял любовта й,но знаел че бил нередно. Срещали се тайно от погледите на боговете,докато един ден Зевс не разбрал за това,тогава той изпратил Мел на земята от където щяла да върши работата си.


Снимка:
Vanessa Hudgens
Тук си създайте герой Tumblr_loeg7ab8pe1qdds7ao1_500
Mellanie Monroe
Mellanie Monroe

Брой мнения : 1
Присъединил : 23.07.2011

Характеристика/Статистика
БФФ:
Гадже:
Доброта:
Тук си създайте герой Left_bar_bleue0/0Тук си създайте герой Empty_bar_bleue  (0/0)

Върнете се в началото Go down

Тук си създайте герой Empty Re: Тук си създайте герой

Писане  Toph Bay Fong Съб Юли 23, 2011 5:11 pm

Име: Тоф Бей Фонг
Години: 13
Раса: Земен повелител
Дарба: Стихията Земя
Външен вид: Облечена е в кимоно, като на земните повелители. Носи диадема и обувки без подметки. Висока е 1,59см и има посивяли очи.
Характер: Момиче, което обича шегите и неприятностите.
История: Тоф е сляпа и затова родителите ѝ са я мислели за безпомощно дете. Но тя е криела една тайна. Тя е най - добрия земен повелител. Вместо с очите, та вежда с краката си. Усеща вибрациите на земята. Решава да избяга, защото животът на безпомощно зайче не ѝ е приятен.
Снимка:
Тук си създайте герой 090615122303t0_8
Toph Bay Fong
Toph Bay Fong

Брой мнения : 63
Присъединил : 23.07.2011
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Хриси, Джас, Дред, Мел
Гадже:
Доброта:
Тук си създайте герой Left_bar_bleue100/100Тук си създайте герой Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down

Тук си създайте герой Empty Re: Тук си създайте герой

Писане  Грегъри Гранде Лупо Съб Юли 23, 2011 11:46 pm

Име:Грегъри Гранде Лупо
Години:18
Раса:върколак
Дарба: (Може повече от една дарба!)Да се превръща във вълк, когато си пожелае.
Външен вид:По принцип с дрълга черна коса, но я подстригва защото е по-удобно, огромен, най-силният в глутницата по генетични причини. Очите му са кафеви, на моменти изглеждат черни.Като вълк е ръждиво-кафяв. Носи както тъмни,така и светли цветове. Обичайното му облекло се състой от дънки и тениска.
Обича високите скорости,бързите коли и моторите.Тук си създайте герой Taylor-lautner_l
Тук си създайте герой WolfBrown
Характер:Грег е мил и по-принцип се държи добре с другите, Той е забвен ,заразява околните с настроението си и смеха си. Лесно се пали и е доста избухлив, но бързо му минава. Той е много добър приятел. Умен ,красив ,добър ,когато трябва и с когото трябва ,той може да постигне всяка поставена си цел.
История:Грег е роден в Ню Йорк на 22 септември 1992 година.
Като малък се се забърка в каши. Инициатор е на доста пакости, които върши в компанията на приятелите си. Винаги обаче успява някак си да се измъкне невредим. Като по-голям вече се кротва, но не напълно, все още се забърква в каши, но е по внимателен. Разбира се с родителите си, което е очудващо, но за него те са по-скоро като приятели. На 16 заминава за Франция, където живее и учи при братовчед си, който има фирма там. Майка му е дизайнер, а баща му адвокат в света на мъгълите. На 18 се връща от Франция и заживява самостоятелно в Бруклин, а сега в Йохай.
Допълнителна информация:Обича високите скорости,бързите коли и моторите.
Снимка:
Тук си създайте герой 76-24Тук си създайте герой 1-95Тук си създайте герой Jacob-199x300


Последната промяна е направена от Грегъри Гранде Лупо на Нед Сеп 18, 2011 2:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Грегъри Гранде Лупо
Грегъри Гранде Лупо
Върколак
Върколак

Брой мнения : 136
Присъединил : 15.06.2011
Години : 32
Местожителство : Гранд Рапидс, Мичиган, САЩ

Характеристика/Статистика
БФФ:
Гадже: Ади Станфорд
Доброта:
Тук си създайте герой Left_bar_bleue80/100Тук си създайте герой Empty_bar_bleue  (80/100)

Върнете се в началото Go down

Тук си създайте герой Empty Re: Тук си създайте герой

Писане  Християна Шадоусонг Вто Юли 26, 2011 11:33 pm

Име: Християна Шадоусонг
Години: прилиа на 16 годишно момиче
Раса: чистокръвен вампир
Дарба: контролира огъня и водата, ренгеново зрение и други...
Външен вид: розова коса, зелени очи, висока 1.69
Характер: приятелски настроена
История: Като малка винаги се биеше с по-малката си доведена сестричка. Пратиха я в човешко училище, за да се разделят. Там беше самотна, но един ден едно момче на име Уил я заговори. Оттогава станаха на-добри приятели и бяха неразделни, но един ден един Сукубус го хвана и трябваше да го спаси и да му каже всичко.
Когато се прибра вкъщи родителите й започнаха да викат и да се държат гадно с нея. Тя реши да избяга и да дойде в Йохай. Надяваше се да намери добри приятели.
Допълнителна информация: любимия й цвят е син, любимо цвете - червена роза...
Снимка: Тук си създайте герой Mokarosariovampire16880


Тук си създайте герой Mokarosariovampire65747


Тук си създайте герой Rosariovampiremokaakash


Последната промяна е направена от Християна Шадоусонг на Нед Юли 31, 2011 9:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Християна Шадоусонг
Християна Шадоусонг
Вампир
Вампир

Брой мнения : 622
Присъединил : 08.05.2011
Години : 25
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Ари/Мери, Ели, Мел, Джас, Дред, Ди, Тоф
Гадже: Джаспър Спайдюд
Доброта:
Тук си създайте герой Left_bar_bleue97/100Тук си създайте герой Empty_bar_bleue  (97/100)

Върнете се в началото Go down

Тук си създайте герой Empty Re: Тук си създайте герой

Писане  Рохелия Джоунсън Съб Юли 30, 2011 5:11 pm

Име: Рохелия Хейл Джоунсън

Години: 15

Раса: полуфея полумагьосница

Дарба: (Може повече от една дарба!) може да използва внушението и да лекува (връща от отвъдното)

Външен вид: тъмно синя коса, много бяла кожа и тъмно сини очи които на моменти изглеждат черни

Характер: спокойна и предпазлива, обича да обмисля нещата преди да действа. Най-много мрази лъжите и
лицемерието.

История: Рохелия е последната от рода Джоунсън. Той е древен род на магьосници и феи който е
подържал реда и равновесието в магическия свят, но с течение на времето това се е променило, защото
членовете на рода започнали да намаляват докато накрая не останали само Рохелелия, семейството и.
Те загиват когато тя е на 11 в автомобилна катастрофа, от тогава Рохелия живее и учи в Йохай.
Преди Йохай е обикаляла по-целия свят със семейството си и винаги е имала частни учители.

Допълнителна информация: Родена е в Омск, Сибир на 12 Юли 1996. Мрази спанак и е алергична към круши.


Снимка:



Тук си създайте герой 90209384

Рохелия Джоунсън
Рохелия Джоунсън

Брой мнения : 2
Присъединил : 30.07.2011
Години : 27
Местожителство : Йохай

Върнете се в началото Go down

Тук си създайте герой Empty Re: Тук си създайте герой

Писане  Бубу Стюарт Вто Авг 23, 2011 5:30 pm

Име:Нийлс Алън Стюарт - младши, познат още като БуБу Стюарт
Години:17
Раса:върколак
Дарба: Да чете мисли и да предизвиква болезнени халюционации.
Външен вид:Тук си създайте герой 47729469_b831458aa84d
Характер:Наперен млад младеж. Секси външен вид и готов за свалка с всяка мацка. Нападасамо ако го нападат.
История:Седемнайсет годишния Бубу винаги е бил най-харесваният младеж в Калифорния. На всеки купон той е звездата и на всеки бал той е краля на бала. Момичетата се избиват за него, а той само си играе с тях. Най дългата му връзка с момиче е един месец. (Как ли са успели да издържат толкова дълго?) малкият мачо е винаги в крак с модата и не пропуска да покаже плочките и мускулите си придобити с много тренировки.
Допълнителна информация:Обича да кара мотори и коли.
Снимка:
Тук си създайте герой 092f6f42141b32f7efc0e46655e502ab
Тук си създайте герой 092f5f6180fe618adf681efb1374bd80
Тук си създайте герой 092f4e5aebcd625e0e253b007cb1ecfd
Тук си създайте герой 092fb09fe32011974c26c07d5589f575
Бубу Стюарт
Бубу Стюарт
Върколак
Върколак

Брой мнения : 81
Присъединил : 23.08.2011
Години : 30
Местожителство : Бевърли Хилс, Калифорния/Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Ади Станфорд
Гадже: Всички мацки.
Доброта:
Тук си създайте герой Left_bar_bleue50/100Тук си създайте герой Empty_bar_bleue  (50/100)

Върнете се в началото Go down

Тук си създайте герой Empty Re: Тук си създайте герой

Писане  Том Салватор Пон Авг 29, 2011 12:43 pm

1.Име
Том Уесли

2.Години
16

3.Раса
Магьосник

4.Дарба
Може да се телепортира, прониква в мозъка на хората, което му дава възможност да ги контролира и да им чете мислите. Може да спира времето и мести предмети. Превръща се в орел.

5.Външен вид
Висок е около 1.70.Има права кестенява коса, тъмно зелени очи и правилен нос. Има хубави дълги мигли и буйни вежди. Има средно големи устни и малка брадичка. Когато погледне някой го омайва с очите усмивката си.....Да не говорим и за стройното му тяло....

6.Характер
Том е много интелигентно момче, но въпреки това и много готин. Отворен човек е...Обича да е с приятелите си, най-много с Приятелката му Ади /САМО приятелка...от детството/. Обича да използва сарказъм....Обича да е равен с хората....

7.История
Отраснал в Канада заедно с Дядо и Баба си, след като родителите му починали в катастрофа, когато бил на една....Най-странното било, че и той бил в колата, в онази нощ..., но по него нямало и драскотина. Това било така, защото при удара той се телепортирал на метри от колата...Това спасило живота му.
Най-добра приятелка му Била Ади. Всеки ден бил заедно с нея...докато тя не заминала в Академия Йохай. Той Бил съкрушен...Докато един ден не му хрумнало да я посети.

8.Допълнителна информация
Любимия му цвят е зеленото, обича кучета.

9.Снимка
Тук си създайте герой Paul
Том Салватор
Том Салватор

Брой мнения : 799
Присъединил : 29.08.2011
Години : 29
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Джас
Гадже:
Доброта:
Тук си създайте герой Left_bar_bleue100/100Тук си създайте герой Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down

Тук си създайте герой Empty Re: Тук си създайте герой

Писане  Мелиса Джоунс Пон Авг 29, 2011 12:49 pm

Том Уесли одобрен си, избери си ментор и ще станеш ученик в Йохай. Добре дошъл при нас.
Мелиса Джоунс
Мелиса Джоунс

Брой мнения : 1970
Присъединил : 08.05.2011
Години : 28
Местожителство : Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Наташа Блейк
Гадже:
Доброта:
Тук си създайте герой Left_bar_bleue40/100Тук си създайте герой Empty_bar_bleue  (40/100)

http://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Тук си създайте герой Empty Re: Тук си създайте герой

Писане  Виктория Блек Чет Сеп 01, 2011 6:17 pm

1.Име
Виктория Алисън Блек
2.Години
16

3.Раса
Магьосничка

4.Дарба
Телепорт, шейпшифтинг (преобразяване в всякакъв предмет), четене на мисли, ччетирите елемента на природата.
5.Външен вид
Висока съм около 1,71 и съм с черна коса. Очите ми са зелени, а устните - червени и кадифени така че всеки мъж изпада в транс когато ги погледне. Кожа - снежнобяла - стил на обличане - всякакъв.
6.Характер
Интелигентна, но много настоятелна, не нахалства но е много буйна. Обикновенно не играе меъсни игрички но когато мрази някой започва да го изпива и убива бавно та пре-бавно.
7.История
Винаги си е мислила че просто има късмет когато пада например. Но ггодина след това разбира че когато се спъне нещо я задържа за да не падне и да не се удари. Точно тогава тя разбира че има магически сили и рофителите й я местят в училището - Йохай.
8.Допълнителна информация
-
9.Снимка: Тук си създайте герой 3767013G
Виктория Блек
Виктория Блек

Брой мнения : 45
Присъединил : 01.09.2011

Характеристика/Статистика
БФФ: -
Гадже: -
Доброта:
Тук си създайте герой Left_bar_bleue50/100Тук си създайте герой Empty_bar_bleue  (50/100)

Върнете се в началото Go down

Тук си създайте герой Empty Re: Тук си създайте герой

Писане  Мелиса Джоунс Чет Сеп 01, 2011 7:20 pm

Виктория Блек одобрена си Smile
Мелиса Джоунс
Мелиса Джоунс

Брой мнения : 1970
Присъединил : 08.05.2011
Години : 28
Местожителство : Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Наташа Блейк
Гадже:
Доброта:
Тук си създайте герой Left_bar_bleue40/100Тук си създайте герой Empty_bar_bleue  (40/100)

http://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Тук си създайте герой Empty Re: Тук си създайте герой

Писане  Дерек Калахан Нед Сеп 04, 2011 7:33 am

Име: Дерек Калахан

Години: 16

Раса: Човек (магьосник)

Дарба: засилено чувство за бъдещето (до няколко минути); Телекинеза (частична)

Външен вид: Висок, стегат, млад. Кестенява очи и малки тъмни очи. Високо чело и дружелюбно изражение, което му печели много приятели.

Характер: В началото е арогантен и само влюбен, но се старае да се бори с това, особено от както вече няма на кого да "продава крастевици".

История:
Като момче, докато навърши 16, е живял като принц на Островната империя, Тюрай. В качеството си на принц е можел да си позволи да живее като разгулен плейбой (между 14 и 16 години). След това, комплот, воден от личния камериер на майка му,Императрицата на Тюрай, (прикрил се тъмен магьосник, единствен подобен в неговия свят) го принуждава да избяга от двореца. С помощта на магия, се прехвърля в този, паралелен на неговия, свят. Търси начин да изучи магията, за да си върне отнетото и така попада в Йохай.

Допълнителна информация: Отлично играе тенис; занимава се със спортни танци и е природно предразположен към фехтовката (която задължително е изучавал в двореца на майка си).

Снимка:Кто цивилен в този свят
Тук си създайте герой 6a00cd97861b16f9cc00e

Като рицар, бягащ от вкъщи
Тук си създайте герой Image
(извинявам се за кирливия вид) Very Happy
Дерек Калахан
Дерек Калахан

Брой мнения : 126
Присъединил : 04.09.2011

Характеристика/Статистика
БФФ: Търся си
Гадже: Търся си
Доброта:
Тук си създайте герой Left_bar_bleue75/100Тук си създайте герой Empty_bar_bleue  (75/100)

Върнете се в началото Go down

Тук си създайте герой Empty Re: Тук си създайте герой

Писане  Мелиса Джоунс Нед Сеп 04, 2011 9:36 am

Дерек Калахан одобрен си!
Мелиса Джоунс
Мелиса Джоунс

Брой мнения : 1970
Присъединил : 08.05.2011
Години : 28
Местожителство : Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Наташа Блейк
Гадже:
Доброта:
Тук си създайте герой Left_bar_bleue40/100Тук си създайте герой Empty_bar_bleue  (40/100)

http://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Тук си създайте герой Empty Re: Тук си създайте герой

Писане  Никълъс Краун Вто Сеп 06, 2011 7:53 pm

Име: Никълъс Краун (Ник)
Години: 16
Раса: Вампир
Дарба: супер бързина, четене на мисли, супер сила, ослепителна красота, въздейстие и много други!
Външен вид: Черна коса, сини очи, висок 1,78; носи всичко, зависи от случая.
Характер: Добро момче което може да се разпали. Трябва да се внимава с него, и е за предпочитане да няма никой около него когато е ядосан.
История: Баща му - древен вампир го превръща, но той не става древен. След като го прави той избягва от семейството си и се скита из света.
Допълнителна информация: -
Снимка: Тук си създайте герой 3787903n
Никълъс Краун
Никълъс Краун

Брой мнения : 2
Присъединил : 06.09.2011

Върнете се в началото Go down

Тук си създайте герой Empty Re: Тук си създайте герой

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите