Академия Йохай
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Дворът на академията
Високата кула - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 09, 2018 8:16 pm by Соларис Дредмастър

» Тук си създайте герой
Високата кула - Page 2 Icon_minitimeНед Май 31, 2015 10:35 am by KateTood

» Спамландия
Високата кула - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 12, 2014 1:57 pm by Соларис Дредмастър

» Ривърдел - елфическия град
Високата кула - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 2:13 pm by Соларис Дредмастър

» Самотната Планина
Високата кула - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 11, 2014 7:24 pm by Соларис Дредмастър

» Bifrost - The rainbow bridge
Високата кула - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 09, 2014 4:51 pm by Irridius Ar. Dreadmaster

» Empire State Building("Олимп")
Високата кула - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 05, 2014 6:38 pm by Соларис Дредмастър

» Планината на боговете
Високата кула - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 05, 2014 3:43 pm by Irridius Ar. Dreadmaster

» Тризъбецът на Посейдон
Високата кула - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 05, 2014 12:59 pm by Irridius Ar. Dreadmaster

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Нед Юни 25, 2017 10:47 am

Високата кула

4 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Високата кула - Page 2 Empty Високата кула

Писане  Мери Сантяго Пон Авг 08, 2011 6:18 pm

First topic message reminder :

Когато не съм в стаята и ме няма никъде в академията съм тук. На тази кула може да се каже, че е минал целият ми живот. Тук се запознах с приятелките си, тук научих за смърта на рода Дъмбълдор и др.
Мери Сантяго
Мери Сантяго

Брой мнения : 1832
Присъединил : 08.05.2011
Години : 29
Местожителство : Между миналото и бъдещето, но никога в настоящето.

Характеристика/Статистика
БФФ: hrisi, elgg, iwencetoy,Иридиъс, Джаспър, Деймън, Мелиса, Тоф, Ади, Елена, Бубу, Грег
Гадже: Iridius Ar. Dreadmaster
Доброта:
Високата кула - Page 2 Left_bar_bleue100/100Високата кула - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

https://johaj-academy.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down


Високата кула - Page 2 Empty Re: Високата кула

Писане  Ник Зефания Съб Юли 07, 2012 3:55 pm

- Да, Никълъс, знам, че е самовлюбен, но той е млад. Все пак, ако ти се погледнеш отвътре, знаеш какво ще намериш. Ти трябва да си като сянка. Трябва да бъдеш близо до него.
- Съжалявам, Дес, но вече направих достатъчно! Дадох му добро оръжие. И знам, че го е виждал, защото това го помня. Може би единственото, което помня. Хестия ме накара да му покажа стъклениците. Оставих му най- пълната от трите си колби с кръвта на Ирида...
- Точно там е проблема! Никълъс, той я изхвърли в езерото...
- Какво?!- изкрещях и птиците наблизо излетяха с крясъци на уплаха.- Изхвърлил е тази безценна, струваща повече от хиляди като него стъкленица. Ще си я върна.- замълчах и помислих. Изведнъж казах.- Дес, я кажи ми ти, дружке мила, как са стиховете, още ли са твоя сила?
- О да! Чуй най-новия ми:
Зарзаватчия
Подай ми тая краставица крива -
на сливата ми много ще отива.
Обичам портокал и маракуя,
но повече от тях обичам... тебе.

Смях се до скъсване.
- Радвам се, че ме навести Дес! Надявам се скоро да се видим! А по онзи въпрос, ще видя какво мога да направя!
- Пази се! Себе си и момчето! Довиждане, Ник!
Каза тя и снежнобели ангелски крила изникнаха на гърба й. И тя отлетя...................................А уж беше еднорог...
Ник Зефания
Ник Зефания
Хибрид
Хибрид

Брой мнения : 46
Присъединил : 04.07.2012

Характеристика/Статистика
БФФ:
Гадже:
Доброта:
Високата кула - Page 2 Left_bar_bleue88/100Високата кула - Page 2 Empty_bar_bleue  (88/100)

Върнете се в началото Go down

Високата кула - Page 2 Empty Re: Високата кула

Писане  Соларис Дредмастър Сря Апр 02, 2014 1:23 pm

Чу се леко "пук". Появи се един младеж с тъмно-кестенява коса и зелени очи. В първия момент то се заоглежда, сякаш не беше сигурен къде точно се намира, но след няколко минути се окопити и пристъпи към парапета на полу-разрушената кула и погледна към тъмната сянка на някога величествения замък в далечината.
<Какво по-дяволите се е случило тук!> (мисъл)
Не бе идвал в Йохай от няколко години вече и успя да познае това място. Строи му се пусто сякаш никой не бе стъпвал тук от много отдавна. Огледа още веднъж полу-разрушеното помещение, в което се намираше, Нещо привлече вниманието му, на земята имаше почти заличен пентаграм. Това бе тъмна магия, която беше позната на много малко хора в академията, а на още по-малко им бе позволено да я използват. Любопитството надви, всяко чувство за предпазливост и той положи ръка върху центъра на пентаграма като се постара да не го активира. В главата му се появиха образи на разразила се битка. За момент не можа да познае биещите се, но после припозна единия от тях ... това беше брат му. Вече две години не бе получавал ни вест ни кост от него и дори почти го бе забравил. Махна ръката си от пентаграма, случилото се го заинтригува, но нямаше нито време, нито желание да се занимава сега с отминали събития.
<Трябва да се махна от това покварено място.> (мисъл)
Тръгна към старата дъбова врата, която бе откачена от едната панта и сега висеше на вън. Погледна през касата и видя че стълбището се бе срутило, вероятно по време на боя. Не намери начин покрай огромните каменни късове паднали от тавана и затова се обърна и към полу-разрушеното помещение и се отправи към парапета, погледа надолу в тъмнината и се усмихна раздразнено.
<Никога няма лесен начин.>
За момент се зачуди дали да скочи, да полети или да се телепортира някъде другаде и академията. Бе готов да полети, но не искаше да се набива на очи, тъй като академията бе изоставена и кой знаеше кой се навърта из тези места сега, затова предпочете да избере начин, по който да не го забележат. Да се телепортира не беше лоша идея, но се бе научил да отбягва телепортацият на места, за които не е сигурен, защото по този начин можеше да попадне в неприятна компания. За това репи да скочи и после да поеме през гората към замъка.Скочи и след няколко секунди стъпи отново на твърдо. Изтупа се и тръгна през мрачната гора.
Соларис Дредмастър
Соларис Дредмастър

Брой мнения : 2361
Присъединил : 08.05.2011
Години : 26
Местожителство : Академия Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Iridius Ar. Dreadmaster , Ели, Хриси, Мелиса, Ариана, Деймън, Хърмаяни , Диана, Ади, Том
Гадже:
Доброта:
Високата кула - Page 2 Left_bar_bleue100/100Високата кула - Page 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Върнете се в началото Go down

Високата кула - Page 2 Empty Re: Високата кула

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите