Академия Йохай
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Дворът на академията
Дневника  на   Мелиса  Джоунс Icon_minitimeЧет Авг 09, 2018 8:16 pm by Соларис Дредмастър

» Тук си създайте герой
Дневника  на   Мелиса  Джоунс Icon_minitimeНед Май 31, 2015 10:35 am by KateTood

» Спамландия
Дневника  на   Мелиса  Джоунс Icon_minitimeПет Сеп 12, 2014 1:57 pm by Соларис Дредмастър

» Ривърдел - елфическия град
Дневника  на   Мелиса  Джоунс Icon_minitimeСъб Май 10, 2014 2:13 pm by Соларис Дредмастър

» Самотната Планина
Дневника  на   Мелиса  Джоунс Icon_minitimeПет Апр 11, 2014 7:24 pm by Соларис Дредмастър

» Bifrost - The rainbow bridge
Дневника  на   Мелиса  Джоунс Icon_minitimeСря Апр 09, 2014 4:51 pm by Irridius Ar. Dreadmaster

» Empire State Building("Олимп")
Дневника  на   Мелиса  Джоунс Icon_minitimeСъб Апр 05, 2014 6:38 pm by Соларис Дредмастър

» Планината на боговете
Дневника  на   Мелиса  Джоунс Icon_minitimeСъб Апр 05, 2014 3:43 pm by Irridius Ar. Dreadmaster

» Тризъбецът на Посейдон
Дневника  на   Мелиса  Джоунс Icon_minitimeСъб Апр 05, 2014 12:59 pm by Irridius Ar. Dreadmaster

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Нед Юни 25, 2017 10:47 am

Дневника на Мелиса Джоунс

Go down

Дневника  на   Мелиса  Джоунс Empty Дневника на Мелиса Джоунс

Писане  Мелиса Джоунс Сря Ное 02, 2011 3:39 pm

Дневника  на   Мелиса  Джоунс Tumblr_lnvvvstYPW1qealwto1_500
Мелиса Джоунс
Мелиса Джоунс

Брой мнения : 1970
Присъединил : 08.05.2011
Години : 28
Местожителство : Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Наташа Блейк
Гадже:
Доброта:
Дневника  на   Мелиса  Джоунс Left_bar_bleue40/100Дневника  на   Мелиса  Джоунс Empty_bar_bleue  (40/100)

http://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Дневника  на   Мелиса  Джоунс Empty Re: Дневника на Мелиса Джоунс

Писане  Мелиса Джоунс Пет Ное 18, 2011 9:35 am

Скъпо дневниче,
Всички много ми липсват, не съм виждала почти всички от толкова дълго време, имам чувството, че просто са ни изоставили, но знам че не е така, аз вярвам в тях. Липсва ми дори и Дред и караниците с него, винаги е бил като моят по-голям брат, Джас- непослушникът с които обичах да споря, но когато имах нужда ми помагаше, Хриси- момичето, което винаги се опитваше да помогне. Липсват ми и останалите, дори тези които почти не познавам. Crying or Very sad Какво мога да кажа за мен и Деймън, нещата просто не вървят никак добре, изгубих го за пореден път въпреки, че дадох всичко от себе си за тази любов не беше достатъчно. Та той ще става баща, не бих могла да бъда с него. Време е да започна живота си отначало, но е толкова трудно да забравя. Как бих могла отново да обичам след тома което той ми причини? Ооо, замалко да забравя запознах се с двама от новите ученици - Конър и Тони, Конър е добро момче с него може да се говориш за проблемите си за разлика от Тони, които е пълен грубиян и се заяждаше с мен непрестанно, но мисля че дълбоко в себе си и той е добър...
Мелиса Джоунс
Мелиса Джоунс

Брой мнения : 1970
Присъединил : 08.05.2011
Години : 28
Местожителство : Йохай

Характеристика/Статистика
БФФ: Наташа Блейк
Гадже:
Доброта:
Дневника  на   Мелиса  Джоунс Left_bar_bleue40/100Дневника  на   Мелиса  Джоунс Empty_bar_bleue  (40/100)

http://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите